• Exkurzia záhradné centrum

• Dňa 4. apríla žiaci 6. ročníka opustili svoje lavice a vybrali sa na exkurziu do záhradného centra Alba. Centrum sa nachádza len kúsok od našej školy a ponúka nádherné prostredie s množstvom rastlín a záhradníckym sortimentom.

Šiestaci si prezreli celé centrum, zoznámili sa s rastlinami a zaujímavou prácou záhradníkov. Vďaka svojim zvedavým otázkam prehĺbili svoje vedomosti z biológie a mali možnosť spoznať najrozmanitejšie druhy rastlín.

Touto cestou veľmi pekne ďakujeme p. Adamkovičovej za možnosť presunúť sa zo školských lavíc bližšie k prírode, ako aj všetkým zamestnancom centra za venovaný čas.

Ďakujeme a prajeme im noci bez mrazu a veľa spokojných zákazníkov akými boli včera aj naše deti :).

• Testovanie 9

• Dňa 6.4.2022 bude prebiehať testovanie žiakov 9. ročníka. V tento deň z organizačných dôvodov žiakom 5. - 8. ročníka udeľujeme RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Zápis do 1. ročníka

• Zápis do 1. ročníka sa blíži, pripomíname, že 4.4. a 5.4.2022 môžu rodičia zapísať svoje deti od 14:00 - 17:00 hodiny. Rodičia sa dostavia na zápis aj so svojím dieťaťom.

• Deň učiteľov sme oslávili všetci spoločne a krásne ❤

• Dnešné ráno bolo iné, ako tie pondelkové na ktoré sme v našej škole zvyknutí. Do každej triedy zavítali prvú vyučovaciu hodinu s radosťou a očakávaním rodičia našej školy. Počas týchto hodín zažili žiaci všeličo možné...hravé, tvorivé, múdre, kreatívne, ale samozrejme plné radosti a lásky za čo všetkým rodičom, ktorí sa podujali si vyskúšať rolu učiteľov, veľmi pekne ďakujeme!

Kým rodičia učili prvú hodinu v triedach, tak všetci zamestanci našej školy (dokonca aj vzácni hostia) sa zišli a pochutnávali si na slávnostných raňajkách, ktoré im pripravili žiaci 8.A za čo im patrí veľké ďakujeme. Taktiež sa žiaci ôsmeho ročníka podieľali na tvorbe jedinečných darčekov pre každého učiteľa a zamestnanca našej školy.

Ďakujeme aj ZRPŠ Na dolinách 27, ktoré bolo veľmi nápomocné pri organizovaní Dňa učiteľov a bez ktorého by táto aktivita nebola možná.

V neposlednom rade ĎAKUJEME našim učiteľom a všetkým zamestnancom našej školy za ich veľké a otvorené srdcia a prajeme im do ďalších rokov ešte veľa chuti a síl.

• Šach

• Oznamujeme žiakom, ktorí navštevujú šachový krúžok, že zo zdravotných dôvodov vedúceho krúžku zajtra 29.3.2022 sa šach nebude konať.

Pán Trnka všetkých pozdravuje. Prajeme mu skoré uzdravenie.