• Tooooľko lásky je v našich srdciach...

• Chceme sa veľmi pekne POĎAKOVAŤ všetkým, ktorí vytvorili takéto krásne pohľadnice a nebolo ich veru málo - 45 kusov.

Opäť sme sa presvedčili, že naši žiaci a rodičia majú veľké srdcia a potešia týmto gestom všetkých ľudí v Zariadení pre seniorov v Trenčíne.

• Oznam pre rodičov budúcich prvákov

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že od 17.5.2021 budeme proti podpisu odovzdávať ROZHODNUTIA o prijatí Vášho dieťaťa do 1. ročníka našej školy.

Rozhodnutia sú vystavené pre každého rodiča osobitne, je potrebné predložiť občiansky preukaz

Miesto: sekretariát ZŠ

Termín od 17.5.2021

Čas: 8:00 - 15:30

pondelok  až  štvrtok

• Prezenčné  vyučovanie 5. - 7. ročník
          • Prezenčné vyučovanie 5. - 7. ročník

• Podľa záverov z  Pandemického strediska Krízového štábu Okresného úradu  v Trenčíne zo dňa  05.05.2021 o 13:00 hod. Vám oznamujeme, že okres Trenčín prechádza do II. stupňa varovania, a preto od 10. 05. 2021 môžu v prezenčnej forme štúdia pokračovať aj žiaci 5. – 7. ročníkov základných škôl.

Žiaci ani rodičia nepotrebujú predkladať škole výsledky testu, odkliknú v EduPage Čestné prehlásenie. Informáciu dostanete mailom od triednych učiteľov.

V škole je povinné pre všetkých prekrytie dýchacích ciest rúškom alebo výnimka z nosenia rúška potvrdená lekárom.

• Koľko lásky je v našich srdciach?

• Milí rodičia a milí naši žiaci!

Máme opäť možnosť potešiť srdcia mnohých seniorov a preto pozývame všetkých, ktorí by chceli spraviť krásny skutok ako vtedy, keď sme pre nich zbierali krásne láskyplné krabice.

Ako na to?

• stačí vytvoriť nádhernú, ručne robenú pohľadnicu s neutrálnym oslovením
            • k pohľadnici môžete priložiť aj malý darček (ponúkame aj zoznam odporúčaných darčekov, stačí si len vybrať J) – darček sa spolu s pohľadnicou musí vojsť do poštovej schránky
            • ručene vyrobenú pohľadnicu treba odovzdať do našej krásnej schránky, ktorá sa nachádza pri vchode do ŠKD alebo triednej pani učiteľke, pani vychovávateľke do 17. mája 2021

Všetky ručne vyrobené pohľadnice zanesieme opäť do Zariadenia pre seniorov na Lavičkovej ulici v Trenčíne (viac informácií na www.kolkolasky.sk/srdce) a už teraz veľmi pekne Ďakujeme tým, ktorí sa do tejto aktivity zapoja!

• Oznam o vzdelávaní žiakov a testovaní

• Oznamujeme žiakom a rodičom:

V týždni od 3.5. do 7.5.2021 žiaci 5. - 7. ročníka pokračujú v dištančnom vyučovaní.

Ostatné ročníky 1. - 4. a 8. a 9. - prezenčné vyučovanie bez testu žiaka a rodiča, predkladajú prostredníctvom EduPage čestné vyhlásenie ako doteraz.

• EKOkvíz

• Pri príležitosti Dňa Zeme dávame do pozornosti možnosť zúčastniť sa prvého ekologického online kvízu. Zapojte sa doň i vy, otestujte ako sú na tom vaše „eko-vedomosti“ a hrajte aj o zaujímavé ceny.

Zábavný EKOkvíz je určený pre každého, kto si chce otestovať kvalitu svojich znalostí v ekologických témach a chce sa aj obohatiť o nové užitočné informácie či zaujímavé ceny, ktoré kvíz ponúka.

EkoKvíz možno hrať bezplatne, priamo na webovej stránke ekokviz.eu alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Zapojiť sa môže ktokoľvek počas celého mesiaca od 22. apríla do 21. mája 2021.

Viac informácii nájdete na: http://ekokviz.eu

• Aj online sme EKO - debata s Viktorom Vinczem

• V piatok 26.2.2021 sa v našom online priestore MS Teams uskutočnila debata na rôzne ekologické témy.

Privítali sme medzi nami moderátora televíznych novín Viktora Vinczeho, ktorý sa vo svojom voľnom čase venuje práve ekológii. Žiaci druhého stupňa sa nášho hosťa pýtali na triedenie odpadu, recyklovanie, výhody a nevýhody spaľovní, elektromobily a samozrejme sa nevyhli ani osobným životným otázkam.

ON sám sa snaží žiť tak, aby šetril životné prostredie a veríme, že svojim rozprávaním k tomu inšpiroval aj Vás.

Kto nestihol online debatu, nahrávka je dostupná TU:

Ďakujeme všetkým zúčastneným za zaujímavé otázky a čas.

Meninový oslávenec sa potešil nášmu skromnému daru v podobe nahrávky od detí:

Vsetko_najlepsie_(2).mp3