• Deň učiteľov sme oslávili všetci spoločne a krásne ❤

• Dnešné ráno bolo iné, ako tie pondelkové na ktoré sme v našej škole zvyknutí. Do každej triedy zavítali prvú vyučovaciu hodinu s radosťou a očakávaním rodičia našej školy. Počas týchto hodín zažili žiaci všeličo možné...hravé, tvorivé, múdre, kreatívne, ale samozrejme plné radosti a lásky za čo všetkým rodičom, ktorí sa podujali si vyskúšať rolu učiteľov, veľmi pekne ďakujeme!

Kým rodičia učili prvú hodinu v triedach, tak všetci zamestanci našej školy (dokonca aj vzácni hostia) sa zišli a pochutnávali si na slávnostných raňajkách, ktoré im pripravili žiaci 8.A za čo im patrí veľké ďakujeme. Taktiež sa žiaci ôsmeho ročníka podieľali na tvorbe jedinečných darčekov pre každého učiteľa a zamestnanca našej školy.

Ďakujeme aj ZRPŠ Na dolinách 27, ktoré bolo veľmi nápomocné pri organizovaní Dňa učiteľov a bez ktorého by táto aktivita nebola možná.

V neposlednom rade ĎAKUJEME našim učiteľom a všetkým zamestnancom našej školy za ich veľké a otvorené srdcia a prajeme im do ďalších rokov ešte veľa chuti a síl.

• Šach

• Oznamujeme žiakom, ktorí navštevujú šachový krúžok, že zo zdravotných dôvodov vedúceho krúžku zajtra 29.3.2022 sa šach nebude konať.

Pán Trnka všetkých pozdravuje. Prajeme mu skoré uzdravenie.

• 22.marec - Deň vody

• Deň vody 22.3.2022

Svetový deň vody je oslavou najvzácnejšej kvapaliny, ktorú na našej planéte máme. Aby sme nezabúdali, čo je pre náš život a zdravie nevyhnutné a zároveň najcennejšie, zorganizovali sme pre žiakov našej školy rôzne aktivity, ktorými sme malým aj veľkým ukázali nenahraditeľný význam vody v každodennom živote.

Ráno sme si v školskom rozhlase vypočuli rozhlasovú reláciu venovanú práve vode a jej prírodnej sile v podaní Matúša Mišíka, žiaka 7.A triedy.

Počas druhej a tretej vyučovacej hodiny žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zrealizovali efektné pokusy a aktivity súvisiace s vodou pre našich malých tretiakov. Keď sa pozriete do našej fotogalérie, uvidíte, že deti boli skutočne očarené a spokojné a určite si odniesli aj množstvo zážitkov a príjemných pocitov.

Pokračovať budeme ešte vo štvrtok a v piatok na hodinách chémie v ôsmom a deviatom ročníku a budeme spoločne so žiakmi určovať a sledovať množstvo dusičnanov vo vode z domácich studní.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že sme aj takýmito malými krôčikmi prispeli k environmentálnemu vzdelávaniu našich žiakov.

• Ponožková výzva - 21.3.2022

• V dnešný deň sme sa počas veľkej prestávky stretli a spomenuli si prostredníctvom dvoch rozličných ponožiek na ľudí s Downovým syndrómom. Ďakujeme každému, kto si spomenul na výnimočných ľudí s touto diagnózou nielen v tento deň

• ČIERNACHOV 21. ročník.

• V sobotu 26. marca 2022 sa uskutoční 21. ročník školského výstupu

na Čiernachov.

Zraz :  7:50 pred hlavnou železničnou stanicou v TN (odchod busu 8:00)

Trasa : Mnichová Lehota (Radar) - Macková - ČIERNACHOV - Soblahov

Predpokladaný návrat do TN okolo 13:40.

Účasť rodičov a priateľov školy je vítaná!!!

Tešíme sa na vašu účasť!

• Deň otvorených dverí

• Milí rodičia a budúci prváci,

pozývame Vás na DOD na našej škole, ktorý sa uskutoční v stredu 23. marca od 14:30 do 16:30 hod.. Prehliadky školy budú prebiehať v 15 minutových intervaloch (14:30, 14:45, 15:00, ..... 16:30) a začínaju v priestoroch hlavného vchodu do budovy školy.

Tešíme sa na Vás!