• Koľko lásky je v našich srdciach?

• Milí rodičia a milí naši žiaci!

Máme opäť možnosť potešiť srdcia mnohých seniorov a preto pozývame všetkých, ktorí by chceli spraviť krásny skutok ako vtedy, keď sme pre nich zbierali krásne láskyplné krabice.

Ako na to?

• stačí vytvoriť nádhernú, ručne robenú pohľadnicu s neutrálnym oslovením
            • k pohľadnici môžete priložiť aj malý darček (ponúkame aj zoznam odporúčaných darčekov, stačí si len vybrať J) – darček sa spolu s pohľadnicou musí vojsť do poštovej schránky
            • ručene vyrobenú pohľadnicu treba odovzdať do našej krásnej schránky, ktorá sa nachádza pri vchode do ŠKD alebo triednej pani učiteľke, pani vychovávateľke do 17. mája 2021

Všetky ručne vyrobené pohľadnice zanesieme opäť do Zariadenia pre seniorov na Lavičkovej ulici v Trenčíne (viac informácií na www.kolkolasky.sk/srdce) a už teraz veľmi pekne Ďakujeme tým, ktorí sa do tejto aktivity zapoja!

• Oznam o vzdelávaní žiakov a testovaní

• Oznamujeme žiakom a rodičom:

V týždni od 3.5. do 7.5.2021 žiaci 5. - 7. ročníka pokračujú v dištančnom vyučovaní.

Ostatné ročníky 1. - 4. a 8. a 9. - prezenčné vyučovanie bez testu žiaka a rodiča, predkladajú prostredníctvom EduPage čestné vyhlásenie ako doteraz.

• EKOkvíz

• Pri príležitosti Dňa Zeme dávame do pozornosti možnosť zúčastniť sa prvého ekologického online kvízu. Zapojte sa doň i vy, otestujte ako sú na tom vaše „eko-vedomosti“ a hrajte aj o zaujímavé ceny.

Zábavný EKOkvíz je určený pre každého, kto si chce otestovať kvalitu svojich znalostí v ekologických témach a chce sa aj obohatiť o nové užitočné informácie či zaujímavé ceny, ktoré kvíz ponúka.

EkoKvíz možno hrať bezplatne, priamo na webovej stránke ekokviz.eu alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Zapojiť sa môže ktokoľvek počas celého mesiaca od 22. apríla do 21. mája 2021.

Viac informácii nájdete na: http://ekokviz.eu