• 3. ročník knižnej burzy - Daruj knihu - získaj knihu

     • “Knihy sú najtichším a najstálejším  priateľom.                                                                                                                                Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.”                                                                                                                                                      Charles William Eliot

                 Milí žiaci, rodičia, priatelia, na podnet našich tvorivých rodičov zrodila sa myšlienka knižnej burzy – Daruj knihu – získaj knihu. Tešili sme sa už dvom ročníkom tejto milej aktivity, kedy dobré a správne premenilo sa na dobročinné. Deti s láskou /a dovolením rodičov/ obdarovali a podporili školskú burzu knihami, z ktorých „už vyrástli“ , a tie boli za symbolické ceny ponúknuté na burze. Radosť mali malí, veľkí, ale aj dospelí čitatelia, ktorí si z burzy odnášali svoju novú knižku. Zo získaných peniažkov boli zakúpené knihy súčasných autorov do našej školskej knižnice, ktoré si aj dnes deti s obľubou požičiavajú.

                 Žiaľ, pre nepriaznivú pandemickú situáciu, bolo toto vzácne podujatie prerušené. Keďže práve si mesiac február podáva ruku s mesiacom marec – mesiacom knihy, radi by sme sa Vám opäť prihovorili a pozvali k utvoreniu spoločnej tradície radosti z možnosti obdarovať, ale aj byť obdarovaný.

               Od 1. marca do 22. marca /okrem jarných prázdnin/ môžu deti nosiť knihy, ktoré by ste mali záujem venovať do burzy, do školskej knižnice denne v čase 7:30 – 13:30.

               Samotná burza – Daruj knihu – získaj knihu - sa uskutoční od 23. marca do 30. marca /alebo do vypredania knižného fondu burzy J/

      Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek pričinia k organizácii, priebehu a zabezpečeniu tejto milej akcie a veríme, že sa stane súčasťou našich pravidelných aktivít. Každý nápad a pomoc si úprimne vážime a tešíme sa na ne.

      Na záver sladká motivácia:

      1. Zo zoznamu darcov vyžrebujeme troch, ktorých odmeníme sladkým prekvapením.
      2. Súvisle so zberom kníh bude prebiehať aj čitateľská anketa – tiež budú vyžrebovaní traja darcovia, ktorých odmeníme sladkosťami.

       

       

       

     • Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022 - 2023

     • Oznam pre rodičov budúcich prvákov

      Oznamujeme rodičom, že na našej stránke v časti Zápis do prvého ročníka sú zverejnené podrobné pokyny k zápisu žiakov do 1. ročníka pre nasledujúci školský rok. Elektronickú prihlášku môžu rodičia vypísať kedykoľvek počnúc dnešným dňom v pohodlí domova. Zrýchli a uľahčí to priebeh zápisu, ktorý sa bude konať 

      4. apríla - pondelok a 5. apríla - utorok 2022 od 14:00 - 17:00 hod. Prítomní na zápise budú rodičia s deťmi. 

       

     • Darujte škole 2% z dane!

     •  

      Vážení rodičia a priatelia našej školy,

      využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2% z daní a pomôžte tak ešte viac skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v našej škole!

      Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Združenie rodičov a priateľov školy pri ZŠ, Na dolinách 27, Trenčín. Cieľom nášho združenia je podpora a rozvíjanie aktivít v oblasti vzdelávania, výchovy, kultúrno-spoločenských a športových činnosti pre Vaše/naše deti. Tento dar Vás pritom nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.

      Formuláre potrebné k darovaniu 2 % z Vašich daní budú dostupné v škole, určite Vám ich tiež pošleme po Vašich deťoch a taktiež zverejníme aktuálne formuláre na stránke školy.

      Vážime si každú podporu, sme vďační aj za príspevky jednotlivcov, či už formou daru alebo poskytnutím 2 % zo svojej zaplatenej dane.

     • Záväzný záujem o objednanie školského trička

     • Milí rodičia,

      je možnosť objednať si tričká s logom školy, objednanie je záväzné.

      Cena trička je zatiaľ orientačná, bude sa odvíjať od množstva objednaných kusov (max. 10 eur/ ks).

      Počet objednaných tričiek je neobmedzený.

      V ponuke sú dve farby - modrá a ružová.

      Možnosť objednania tričiek je do 04.02.2022. 

      Veľkosti: 

      • pánske tričká (univerzal): S, M, L, XL, 2XL, 3XL
      • dámske tričká (obtiahnutý strih): XS, S, M, L, XL, 2XL 
      • detské tričká: 122/6 rokov, 134/8 rokov, 146/10 rokov, 158/12 rokov

      V prípade, že si zvolíte možnosť objednania trička vo formulári, budeme Vás kontaktovať s ďalšími pokynmi (kedy, kam a komu priniesť hotovosť za príslušnú objednávku).

      Objednávkový formulár

      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3IeOkVJFdKI-dCCq4aj9LUWm7uCEAq_-QI92deq9kMrlo0w/viewform?usp=sf_link

      Ak sa Vám objednávka cez formulár nepodarí, kontaktujte nás cez email: zatkova@zsdoltn.edu.sk s prípadnou objednávkou.

       

  • Kontakty

   • Základná škola Na dolinách 27, 911 05 Trenčín
   • tajomnik@zsdoltn.edu.sk
   • +421 902 911 084 - riaditeľka školy +421 903 482 830 - zástupkyňa školy +421 32 6523480 - tajomníčka školy +421 903 482 831 +421 911 041 797 - ekonómka školy +421 911 046 635 - vedúca jedálne
   • Na dolinách 27, 911 05 Trenčín Slovakia
   • 036125971
 • Fotogaléria

   zatiaľ žiadne údaje