Dlho očakávaný Turnaj Učitelia vs. Žiaci je úspešne za nami. Zápas priniesol neuveriteľné športové momenty, pot, obetavé zákroky a najmä kopec zábavy.
Víťazom turnaja sa stal tím žiakov!
Ďakujeme všetkým zúčastneným pedagógom za ich odvahu a športové nasadenie, žiakom za férovú a tvrdú hru a všetkým fanúšikom za vytvorenie neopakovateľnej atmosféry. Už teraz sa tešíme na odvetu! Pozrite si fotogalériu nižšie a pripomeňte si tie najlepšie momenty.
