• Nadišiel čas lampiónov

• Rodičovské združenie pri ZŠ Na dolinách Vás všetkých, malých, veľkých, žiakov, rodičov, učiteľov aj známych a priateľov školy srdečne pozýva na

lampiónový sprievod, ktorý sa uskutoční

vo štvrtok18.11.2021 od 17:00.

Začiatok sprievodu je pri našej škole a pokračujeme po ulici Na dolinách. Po Hlavnej ulici sa vrátime bočným vchodom späť do školy, kde Vás bude čakať teplý čaj a prekvapenie.

Tešíme sa na všetkých účastníkov. Lampióny si zabezpečí každý sám.”

• S kamarátkou energiou

• 2. november 2021

Žiaci 4.A a 4.B triedy sa prostredníctvom interaktívnych hier dozvedeli, ako môžu ušetriť energiu. Spoznali obnoviteľné zdroje energie a mali z vyučovania na tieto témy atraktívny zážitok. Na dopoludňajšie vyučovanie sme pre žiakov zabezpečili vzdelávacie aktivity v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU. Za aktivitu a preukázané vedomosti boli žiaci odmenení darčekmi a zdravou desiatou. Žiakom sa netradičné vyučovanie veľmi páčilo.

• Šachová krúžok

• Po jesenných prázdninách - 2.11.2021 sa šachový krúžok z organizačných dôvodov nebude konať. Najbližší šach bude 9. novembra 2021

• 2. ročník Školského plesu

prešiel už nejaký čas kedy sme sa zabávali na našom krásnom školskom plese a kvôli COVID opatreniam sme sa nemohli stretnúť ani tento kalendárny rok. Nakoľko nám to chýba a veríme, že môžeme plánovať už  2. ročník, tak sa Vás chceme opýtať na Váš záujem prostredníctvom ankety na Edupage. Všetky potrebné informácie nájdete v ankete na Edupage a na plagáte.

• Oznam o golfovom krúžku

•          Vážení rodičia, žiaci, oznamujeme Vám, že z vážnych rodinných dôvodov p. vedúca golfového krúžku nemôže zatiaľ viesť krúžok. Snažíme sa zabezpečiť iného vedúceho. Dúfame, že sa nám to čoskoro podarí. Prosíme o trpezlivosť. O termíne začatia činnosti Vás budeme informovať.

Ďakujeme za pochopenie.

• VÝZVA k projektu ODDYCHOVÁ ZÓNA

chceli by sme Vám oznámiť, že sa nám podarilo vďaka vypracovanému projektu získať pre našu školu finančnú podporu vo výške 514,94 € vďaka firme Yanfeng Automotive Interiors s neziskovou organizáciou Yes for help, za čo veľmi pekne ĎAKUJEME!

Vďaka tejto finančnej podpore v zadnej časti školy (viď priloženú fotografiu priestoru) vznikne pre Vaše (naše) deti oddychová zóna v ktorej pribudnú sedacie vaky, nálepka Škôlky na zem (tiež prikladáme fotografiu).

Chceli by sme však zabezpečiť do tejto oddychovej zóny 2 x stolný futbal, ktorý by bol určený tiež na relax a aj účely kalčetovej ligy. Potrebujeme však vyzbierať na spomínaný stolný futbal 400 €.

Preto by sme Vás chceli poprosiť a vyzvať Vás, že ak by bol niekto ochotný prispieť, prípadne by vedel o nejakej firme, ktorá by podporila tento nápad, tak sa nám prosím ozvite na mail: bugarova@zsdoltn.edu.sk.

Taktiež by sme chceli do budúcna v tejto časti školy umiestniť malé pódium, ktoré by slúžilo na besiedky a iné školské vystúpenia. Ak by ste poznali niekoho, kto by nám aj v tejto vízii vedel pomôcť, budeme vďační.

Vopred všetkým ochotným darcom Ďakujeme!

• Ranný režim otvorenia školy pre žiakov

• Prosíme, žiakov, aby ráno čakali na otvorenie školy v prekrytom priestore  pozdĺž budovy od bočného vchodu tak, ako chodia do telocvične. Škola bude otvorená od 7:45 , v chladnom období o 7:30. Pre deti, 1. - 4. ročníka, ktoré idú do ŠKD od 6:30 hod.