• ZLATOVSKÉ HORY 2024.

• V sobotu 3. februára 2024 sa uskutoční 23. ročník turistického pochodu cez Zlatovské hory.

Zraz :  10:45 na zastávke pri IBO (odchod busu 10:51)

- možnosť nastúpiť aj na zastávke pri Ilavskom

TRASA  POCHODU :  Dúbrava - Bencova chata - Zlatovská dolina

Predpokladaný návrat do TN okolo 14:30.

Nezabudni na pitný režim, občerstvenie, vhodnú obuv (bude blato).

Tešíme sa na vašu účasť.

• Hviezdoslavov Kubín - I. kategória

• Výsledky školského kola súťaže

Poézia

1. miesto Nataša Hložová 3.B

2. miesto Mia Baravelli 4.A , Stela Kalafutová 3.B

3. miesto David Habšuda 3.A , Filip Bystrický 4.A

Próza

1. miesto Katarína Jánošíková  4.B

2.miesto  Carin Radičová 4.B

3. miesto Ľubomír Adamkovič 3.B

• Tvorili sme opäť s Neboj sa remesla!

• Dnešný deň sa členovia FS Dolináčik zúčastnili tvorivej dielne v priestoroch KD Zlatovce s milou pani lektorkou, z Neboj sa remesla, ktorá nás naučila pliesť krásne náramky.

• Malý princ - interaktívna výstava

• Prinášame vám fotografické zábery z interaktívnej výstavy Malý princ, ktorú sme navštívili v Bratislave. Žiaci mali možnosť oboznámiť sa s týmto krásnym dielom zaujímavou a pútavou formou: obrázkami, ktoré sa za pomoci aplikácie dali do pohybu, objavovaním záhadného stvorenia v machovom vajíčku, hľadaním ovečiek prechádzajúcich sa po oblohe či vtipným zistením, ktoré bolo vidieť cez kukátko. Dojmy z výstavy preniesli niektorí žiaci na výkresy na hodine výtvarnej výchovy.

• e-shop s voľnočasovou kolekciou opäť spustený

• Dobrý deň všetkým!

Aj tento rok máme pre Vás skvelú správu!

Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, o podobe ktorej rozhodli sami žiaci. Tento školský rok prichádza obohatená o nové produkty, farby a eko oblečenie. Jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e- shope: https://www.kraloveskoly.cz/zsnadolinach/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 7.2. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

S pozdravom a prianím krásneho dňa