• Darujte škole 2% z dane!

Vážení rodičia a priatelia našej školy,

využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2% z daní a pomôžte tak ešte viac skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v našej škole!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Združenie rodičov a priateľov školy pri ZŠ, Na dolinách 27, Trenčín. Cieľom nášho združenia je podpora a rozvíjanie aktivít v oblasti vzdelávania, výchovy, kultúrno-spoločenských a športových činnosti pre Vaše/naše deti. Tento dar Vás pritom nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.

Formuláre potrebné k darovaniu 2 % z Vašich daní budú dostupné v škole, určite Vám ich tiež pošleme po Vašich deťoch a taktiež zverejníme aktuálne formuláre na stránke školy.

Vážime si každú podporu, sme vďační aj za príspevky jednotlivcov, či už formou daru alebo poskytnutím 2 % zo svojej zaplatenej dane.

• Záväzný záujem o objednanie školského trička

je možnosť objednať si tričká s logom školy, objednanie je záväzné.

Cena trička je zatiaľ orientačná, bude sa odvíjať od množstva objednaných kusov (max. 10 eur/ ks).

Počet objednaných tričiek je neobmedzený.

V ponuke sú dve farby - modrá a ružová.

Možnosť objednania tričiek je do 04.02.2022.

Veľkosti:

• pánske tričká (univerzal): S, M, L, XL, 2XL, 3XL
            • dámske tričká (obtiahnutý strih): XS, S, M, L, XL, 2XL
            • detské tričká: 122/6 rokov, 134/8 rokov, 146/10 rokov, 158/12 rokov

V prípade, že si zvolíte možnosť objednania trička vo formulári, budeme Vás kontaktovať s ďalšími pokynmi (kedy, kam a komu priniesť hotovosť za príslušnú objednávku).

Objednávkový formulár

Ak sa Vám objednávka cez formulár nepodarí, kontaktujte nás cez email: zatkova@zsdoltn.edu.sk s prípadnou objednávkou.

• Informácia pre rodičov ohľadne karantény žiakov

• Vážení rodičia, bohužiaľ, korona nastupuje v našej škole raketovým spôsobom. prosíme Vás, aby ste deti poctivo testovali aj naďalej a neposielali ich s príznakmi do školy.

Pri odchode tried do karantény odhlasujeme všetkých z obedov.

Do školy sa ale vracajú žiaci nie všetci naraz, pretože aj počas karantény v triede pribúdajú pozitívni žaci.

Prosíme Vás, na stravu deti prihlasujte Vy, podľa termínu nástupu do školy.

Každú triedu posudzujeme individuálne, vždy konzultujeme s RÚVZ Trenčín. V zápisnici , ktorú Vám preposielame máte aj podrobné pokyny. V prípade, že sú v triede žiaci prekonaní alebo očkovaní, podľa ich počtu alebo iných možností školy sa môžu zúčasťňovať na prezenčnom vyučovaní.

Dúfajme, že omikrónová vlna rýchlo prehrmí a vyučovanie bude pokojnejšie a stabilné.

Prajeme Vám pevné zdravie.